Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  KAESER veletrhy
  Product news
  KAESER Report
  Reach
Tisk
    tiskové informace
    tiskové fotografie
    kontakt
 
  

Nová kondenzační sušička s inovativní technikou akumulace

 

Silné plus při hustotě akumulace

pressinfo

Kondenzační sušička TF, i s její velikostí výkonu, která potřebuje extrémně málo místa, je enormně efektivní a samozřejmě dodává spolehlivě suchý stlačený vzduch. Díky její inovativní technice akumulace a malé spotřebě energie je nová kondenzační sušička Secotec TF od Kaeser Kompressoren novým vrcholem mezi kondenzačními sušičkami stlačeného vzduchu.

Efektivní a spolehlivá úprava stlačeného vzduchu je důležitým aspektem, pokud jde o hospodárnou přípravu stlačeného vzduchu. Druhá generace úspěšné energeticky úsporné kondenzační sušičky Secotec přesvědčuje tím, že díky inovační technice akumulátoru chladu - při ještě lepším specifickém výkonu a malém diferenčním tlaku - navíc potřebuje pouze okolo poloviny dosud potřebné půdorysné plochy pro srovnatelný výkon a tím je také zřetelně lehčí a má malou spotřebu energie.

Extrémně hospodárné akumulační sušičky konstrukční řady Secotec jsou nyní k dostání až do objemového proudu 34 m³/min. Celkem pokrývají modely rozsah od 17 do 34 m³/min. To je možné díky inovativnímu latentnímu systému akumulace. Ten obsahuje akumulační materiál, který na základě změny stadia pevné/tekuté vykazuje o 98 procent vyšší akumulační hustotu ve srovnání s běžnými akumulačními prostředky. Při stejné akumulační kapacitě jsou tak inovativní modely Secotec TF výrazně kompaktnější. Potřebují až o 46 procent menší místo pro instalaci a jsou asi o 60 procent lehčí než běžné akumulační sušičky. Secotec TF je tím - také díky dvěma nástěnným stranám - ještě snadněji umístitelná a instalovatelná.

Kondenzační sušička je vybavená mikroprocesorovým řízením Sigma Control Smart.  Toto reguluje a kontroluje provoz akumulátoru. To obsahuje archiv pro poruchová a servisní hlášení stejně jako dálkové ovládání zap/vyp.

Díky kompaktní konstrukci se může snížit tlaková ztráta na 0,15 bar, zatímco běžné modely vykazují diferenční tlak 0,20 bar. Také malá spotřeba energie Secotec TF je pozoruhodná. Promyšlené zařízení tak potřebuje méně než 87 Wattů na m³/min stlačeného vzduchu k vysoušení. Při průměrné hodnotě okolo 200 až 250 Wattů u běžných modelů, představuje tak Secotec milník ve vývoji kondenzačních sušiček.

Kromě toho nový koncept konstrukce potřebuje obzvláště malou údržbu a zaručuje rychlý a snadný servis. Kromě toho se pro nový Secotec TF nabízejí četné praktické volby, mezi tím také boční přípojky stlačeného vzduchu.

Od teď jsou nové a hospodárné modely TF k dodání ve vzduchem chlazeném provedení.

SecotecNový Secotec TF vysouší velká množství stlačeného vzduchu při nízké spotřebě energie. Díky kompaktnímu latentnímu akumulátoru tepla jsou k dispozici kondenzační sušičky s vysoce efektivní regulací částečného zatížení v obzvláště prostorově úsporném provedení.

Secotec-TF-251-047-m

Secotec-TF-251-052-m

 
KAESER home Sitemap
Více informací
Informační materiál
Sada nástrojů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com