Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  Managementu kvality a životního prostředí
Firemní Profil
  Rozvojové záměry společnosti
  Kronika
  Sídla
  Informace o vydavateli
  Certifikáty
 
  

KAESER KOMPRESSOREN – tradice ve spojení s moderní technologií

 

Firemní profil

Společnost KAESER KOMPRESSOREN – je jedním z předních světových výrobců technologií stlačeného vzduchu. Firma, založena 27. června 1919 panem Carlem Kaeserem v historickém centru severního Bavorska ve městě Coburg, se zpočátku zaměřovala na výrobu dílů pro automobilový průmysl. Teprve po 2. světové válce se začala úzce specializovat na výrobu kompresorů a zařízení spojených s úpravou tlakového vzduchu.
V současnosti má společnost KAESER KOMPRESSOREN GmbH (od 11.11.2013) pod novým názvem KAESER KOMPRESSOREN SE) dceřinné společnosti nebo přímá zastoupení ve více než 80 zemích světa.

Dceřinná společnost KAESER KOMPRESSOREN s.r.o. Česká republika byla založena v prosinci roku 1995.
Hlavním úkolem této firmy bylo a i nadále zůstává zajištění projekční a poradenské činnosti, jakož i prodejních a servisních aktivit.
Uplynulých 17 let činnosti společnosti na českém trhu je důkazem správné filosofie firmy, zaměřené na koncepční řešení problematiky tlakového vzduchu koncovými uživateli.

Firma KAESER KOMPRESSOREN, s.r.o. Česká republika bezpochyby disponuje nutnými podmínkami k zajištění takového přístupu, kterými jsou například:

  • vysoká odborná vyspělost všech zaměstnanců společnosti
  • výrobky nejvyšší kvality
  • velmi silné finanční zázemí společnosti.

Společnost je od roku 1998 auditovaná, z čehož vyplývají další návaznosti jako:

  • používání kvalitních pomůcek k výkonu práce, péče o zdraví zaměstnanců, ochrana životního prostředí a to jak vlastními prostředky, tak ve spolupráci s partnerskými organizacemi a zákazníky, atd.;
  • podnikání v souladu se zákonem o odpadech;
  • společnost nepracuje s nebezpečnými látkami.

V roce 2004 obdržela společnost KAESER KOMPRESSOREN s.r.o. Česká republika certifikát kvality ISO 9001 a v roce 2005 certifikát DIN 14001.
V roce 2012 firma postavila nové zastoupení společnosti v Praze 9 - Horních Počernicích. Tato skutečnost dává společnosti KAESERKOMPRESSOREN, s.r.o. i jejím partnerům a zákazníkům další impuls rozvoje.

U všech zaměstnanců je zajištěn osobní a profesní růst (formou odborných seminářů, mezinárodních školení, jazykových kurzů dle výběru uchazečů) a velmi dobré (silně nadstandardní) pracovní podmínky jako jsou pracovní smlouvy na dobu neurčitou, dodatková dovolená, příplatek na stravu a dopravu, atd.
Ve společnosti nejsou odbory (středně velká soukromá společnost). 

 
KAESER home Sitemap
Více informací
Informační materiál
Sada nástrojů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com