Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  Analýza a doporučení
KAESER AIR SERVICE
  Zákaznický servis
 
  

KAESER AIR SERVICE

 

Čas jsou peníze: Díky nám je servis pohodlný.

24-timers nødtjeneste24hodinová pohotovostní servisní služba
Stlačený vzduch musí být k dispozici nonstop. Proto jsou technická pomoc, dodávky dílů a servisní technici v havarijní pohotovosti sedm dní v týdnu, 24 hodin denně na telefonu.

Vše po ruce
Díky komplexnímu vybavení servisních vozů firmy KAESER náhradními díly mohou být opravy vykonány okamžitě. A pro každý případ je v hlavním sídle firmy Kaeser v Coburgu moderní logistické centrum, které odešle požadované díly přímo na místo. K dispozici jsou rovněž všechny díly potřebné ke snížení nákladů na preventivní údržbu.

Alles an Bord

100% kvalita a 100% servis

Jedním z hlavních požadavků na dodávku stlačeného vzduchu je jeho maximální dostupnost. A ta může být trvale zajištěna při využívání nejlepších a nejúčinnějších zařízení pouze za předpokladu dokonalého servisu. Náklady vynaložené na vysoce kvalitní servis se vyplácí formou dostupností stlačeného vzduchu a vysokou spolehlivostí výroby.

Geprüfte Kaeser-OriginalteilenixWeltweiter Teleservice

Osvědčené originální díly KAESER
Při údržbě a opravách používají naši servisní odborníci výhradně originální díly KAESER, jejichž spolehlivost byla ověřena dlouhodobým testováním. Pouze originální servisní díly KAESER zaručují ověřenou kvalitu a dodávku stlačeného vzduchu.

Celosvětový Teleservice
Globální propojení sítí a datová komunikace umožňuje výrobkům KAESER s možností teleservisu diagnostiku na dálku a na ní závislou potřebnou údržbu. To vede k vyšší dostupnosti a optimalizuje celkovou hospodárnost vašeho zásobování stlačeným vzduchem.


Ausbildung und QualifikationTeileversorgung: schnell und exakt

Vzdělání a kvalifikace
Tréninkové středisko společnosti KAESER spojuje teorii a praxi příkladným způsobem. Servisní a produktová školení vedou zkušení technici a inženýři např. u pájení nebo při vyhledávání závad v mechanickoelektronických systémech.

Rychlá a přesná dodávka náhradních dílů
Automatizovaný sklad náhradních dílů v distribuční centrále společnosti KAESER je rozhodujícím bodem pro rychlou distribuci potřebných údržbářských i náhradních dílů do celého svět. Plně automatizovaná identifikace náhradních dílů je zárukou plynulého a bezchybného servisu.

 
KAESER home Sitemap
Více informací
Rozsah služeb – servisní dohoda stanice stalčeného vzduchu

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com