Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
Analýza a doporučení
  Redukce nákladů krok za krokem
    Správná cesta k energeticky úspornému vzduchovému systému
  KAESER AIR SERVICE
  Zákaznický servis
 
  

ADA – KESS: Náklady klesají bod za bodem

 

ADA a KESS v detailu

Jsou-li potřeba pevné podmínky nastavení stlačeného vzduchu, následuje konkrétní plánování: požadovaná úroveň tlaku, dodávané množství, kvalita stlačeného vzduchu, údaje spotřeby energie a výkonu – všechny parametry nového zásobování stlačeným vzduchem se zanášejí do koncepce kompresorové stanice.

Projektoví inženýři firmy KAESER KOMPRESSOREN jsou Vašimi kompetentními partnery pro rozhovor. Jsou důvěrně seznámeni s širokou paletou výrobků, čerpají z bohaté pokladnice zkušeností případů použití a ovládají tak některé finty, jak náklady na energii ještě o kousek stlačit.

Cílem této spolupráce je jemné doladění stanice stlačeného vzduchu na individuální situaci potřeby. Tak se také dají efektivně vyčerpat skutečně všechny možnosti úspor energie.

01 Skutečná spotřeba stlačeného vzduchu

Na začátku je požadavek: analýzou využití stlačeného vzduchu (ADA) zjistí odborníci firmy KAESER, jak skutečně vypadají požadavky na zásobování stlačeným vzduchem.02 Zkontrolovat příkon

Precizní údaje dovolují přesně poznat kolik energie skutečně odebírá ze sítě příslušná sestava zařízení. To je podklad pro další krok k optimalizaci energie stanice stlačeného vzduchu.


03 Porovnání specifických výkonů

Teprve porovnání skutečných příkonů s poskytnutou dodávkou stlačeného vzduchu dovoluje průkazné zpětné závěry o energetické účinnosti nasazené konfigurace kompresorů.

04 Stanovit optimální řešení

Nyní dochází na výpočet: případ pro energetický úsporný systém KAESER - KESS, přitom tento od KAESER KOMPRESSOREN vyvinutý software, nemusí nabídnout výsledek, nýbrž zvolí z vice alternativ tu nejhospodárnější.

05 Reálná úspora energie

Firmou KAESER vyvinuté nástroje ADA a KESS umožňují reálnou předpověď úspory energie  z navrhovaných variant. 

06 Individuální koncept spolehlivosti

Zařízení stlačeného vzduchu je pouze tak dobré jako jeho provozní a zásobovací spolehlivost. Samozřejmě že odborníci firmy KAESER také tyto aspekty zanesou do výpočtu už při zahájení projektu.

07 Počítačem podporované projektování (CAD)

S počítačově podporovanou-generovanou 3D grafikou, si může uživatel virtuálně projít plánovaný projekt ještě před instalací prvního zařízení; takto přizpůsobuje moderní CAD jemné nastavení skutečným podmínkám.

 
KAESER home Sitemap
Více informací
Měřit, uložit, vyhodnotit
Vzorové plány a obrázky 3D
Brožury:
Questionnaire for Air Demand Analysis

Download

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com