Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  Kompresory
  Rotační šroubové kompresory
  Suchoběžné šroubové kompresory
  Pístové kompresory
  Úprava stlačeného vzduchu
  Ovládání
  Šroubová zařízení pro výrobu vakua
  Dmychadla
  Mobilní kompresory
  Nářadí a příslušenství
  Originální součástky KAESER
  SIGMA PET AIR
SIGMA AIR UTILITY
  Užívané kompresory
  Industry 4.0
 
  

SIGMA AIR UTILITY

 

Hybridní balíček nabízených služeb

Kupovat pouze stlačený vzduch
Představte si; Vaše nové zásobování stlačeným vzduchem Vás nestojí ani korunu na investicích; nepotřebujete sáhnout ani na vlastní ani na cizí prostředky a jste přesto technicky a energeticky na nejnovější úrovni. Zásobování stlačeným vzduchem je permanentně zajištěné a ani běžná údržba ani údržba technického stavu nevytahují z podniku finanční nebo pracovní síly. Zní to dobře? Je to dobré. Podívejte se a čtěte sami!

Nekompromisně dobré
Pro pokrytí Vaší potřeby elektrické energie si sotva budete stavět elektrárnu. Proč potom chcete Váš kapitálový podíl redukovat pořízením kompletního zásobování stlačeným vzduchem? Existuje přece SIGMA AIR UTILITY od firmy KAESER – My budujeme, instalujeme a provozujeme systém stlačeného vzduchu. A Vy z toho máte rozhodující výhodu: spolehlivé zásobování stlačeným vzduchem při nejvyšší možné energetické hospodárnosti a jasné transparentnosti nákladů.

Vše z jedné osvědčené ruky.
Stlačený vzduch je příliš důležitý výrobní prostředek, aby se jeho pořízení mohlo přenechat nekvalifikovaným specialistům s vysokou kompetencí. Hybridní balíček poskytovaných služeb od KAESER KOMPRESSOREN je šitý na míru. Konečně KAESER nenabízí pouze potřebám odpovídající odsouhlasené poskytování služeb od specializovaných expertů na stlačený vzduch. KAESER jako výrobce kompresorů a dodavatel systémů stlačeného vzduchu vytváří také „Hardware“ – kompresorů, zařízení na úpravu vzduchu a zcela moderní systémy managementu stlačeného vzduch – v celosvětově uznávané kvalitě „made in Germany“. Teleservis KAESER, logistické centrum a naše hustá servisní síť ještě dále zvyšují dostupnost stlačeného vzduchu. Všechno je v souladu.

Transparentní a spolehlivé
Kdo místo kompresorové stanice kupuje pouze stlačený vzduch, získává maximální transparentnost nákladů. Namísto komplexní smíšené kalkulace nákladů je tu pevná cena za kubický metr stlačeného vzduchu, která je dlouhodobě smluvně pevně stanovena jako spolehlivý podklad pro kalkulaci. Platná základní cena stanovená pro dobu platnosti smlouvy pokrývá náklady na zařízení a provoz stejně jako odběr základního množství stlačeného vzduchu. Pro dodávky překračující základní objem, platí rovněž smluvně stanovená cena za větší množství.


Permanentní výzva managementu:

„Variabilní náklady místo fixních nákladů“

Podniky by měly zvýšit podíl variabilních proti fixním nákladům. To chrání při náhlém poklesu obratu v době krize před příliš silnými poklesy výnosů z obratu a likvidity. Tím si podnikový management navíc jistí mimo jiné kontinuitu podniku v těžkých časech krize.

 
KAESER home Sitemap
Více informací
Inteligentní způsob spolehlivého a efektivního zásobování stlačeným vzduchem
Brožura:
SIGMA AIR UTILITY

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com