Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  Kompresory
  Rotační šroubové kompresory
Suchoběžné šroubové kompresory
  Pístové kompresory
  Úprava stlačeného vzduchu
  Ovládání
  Šroubová zařízení pro výrobu vakua
  Dmychadla
  Mobilní kompresory
  Nářadí a příslušenství
  Originální součástky KAESER
  SIGMA PET AIR
  SIGMA AIR UTILITY
  Užívané kompresory
  Industry 4.0
 
  

Suchoběžné šroubové kompresory

 

Technické parametry

Dvoustupňové,
Dodávané množství až 51 m³/min,
Tlak 4, 6, 8 a 10 bar


Nová dimenze suchého stlačování vzduchu
Dvojstupňové suchoběžné šroubové kompresory KAESER přesvědčí nejen svou promyšlenou konstrukcí, ale rovněž mnoha inovačními řešeními detailů. A to v příslovečné kvalitě KAESER.

Trvale spolehlivé
Stlačený vzduch musí být jednoduše k dispozici vždy, když je ho třeba. Aby tomu tak také po mnoho let bylo, jsou suchoběžné šroubové kompresory KAESER konstruovány obzvlášť robustně. Jsou složeny z ověřených součástí, v jejichž konstrukci se odráží již téměř celé století zkušeností společnosti KAESER KOMPRESSOREN v oboru konstrukce strojních zařízení. Tím je zaručena dlouhodobá dostupnost stlačeného vzduchu.

Osvědčené a inovativní
Kolem dvoustupňového suchoběžného šroubového kompresorového bloku vytvořili konstruktéři společnosti KAESER zařízení, které nabízí mnohé inovativní detaily. Suchoběžné šroubové kompresory KAESER je tak možné dodat až do výkonu pohonu 355 kW jako vzduchem chlazené.

Sériově dodávaná hospodárnost
Při uvážení o všech rozhodujících celkových nákladech na investiční majetek, jako jsou kompresory či kompletní systémy rozvodu stlačeného vzduchu, se kvalita a odbornost společnosti KAESER vždy vyplatí. Vždyť nakonec pouze dokonale vzájemně sladěná souhra energetické účinnosti, oprav/údržby a uceleného pohledu na celkový systém rozvodu stlačeného vzduchu je zárukou nejnižších možných nákladů na stlačený vzduch při nejvyšším možném stupni jeho dostupnosti.

Snadný servis
Od samého počátku stál aspekt snadného servisu jako ústřední požadavek při vývoji. Méně opotřebitelných dílů a kvalitní materiály přispívají k nižším požadavkům na servis a současně k dosahování delších intervalů údržby a delší životnosti. Dobrý přístup díky dostatečnému prostoru a vyklápěcí chladič představují pouze dva detaily, které přispívají ke snížení nároků na servis.


 
KAESER home Sitemap
Více informací
Technika, která jednoduše přesvědčí
Spolehlivé a bezpečné
Důmyslná řešení podrobně
Účinné pohonné a chladící systémy
Volitelně s řízením otáček (SFC)
Nejvyšší možné úspory díky rekuperaci energie
Sušení stlačeného vzduchu u suchoběžných rotorů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com