Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  Kompresory
  Rotační šroubové kompresory
  Suchoběžné šroubové kompresory
Pístové kompresory
    CLASSIC
    PREMIUM
    EUROCOMP
    AIRBOX / AIRBOX CENTER
    Průmyslové kompresory
    Dotlačovací kompresor
  Úprava stlačeného vzduchu
  Ovládání
  Šroubová zařízení pro výrobu vakua
  Dmychadla
  Mobilní kompresory
  Nářadí a příslušenství
  Originální součástky KAESER
  SIGMA PET AIR
  SIGMA AIR UTILITY
  Užívané kompresory
  Industry 4.0
 
  

Pístové kompresory

 

Kvalita a hospodárnost řemeslné práce a průmyslové produkce silně závisí na jakosti použitých nástrojů a strojů. Moderní pístové kompresory nabízí pro mnoho aplikací tlakového vzduchu velmi hospodárná řešení. KAESER program pístových kompresorů pokrývá četnými konstrukčními variantami a velikostmi výkonu tuto široce rozvětvenou oblast nasazení.


Classic - kompresory pro řemeslnou výrobu

S linií "Classic" je pověstná KAESER kvalita k dispozici v cenovém rámci zajímavém i pro malé a rozvíjející se podniky – samozřejmě bez kompromisů v oblasti hospodárnosti, spolehlivosti a životnosti.

Pro každý aplikační případ existuje vhodný „Classic“ pístový kompresor pro mnoholetý efektivní a spolehlivý provoz s dlouhými údržbovými intervaly.

Premium - kompresory pro řemeslnou výrobu

Nejvyšší požadavky na kvalitu, spolehlivost a typovou rozmanitost splňují KAESER pístové kompresory Řada výrobků „Premium“.

Prvotřídní materiály a pečlivé zpracování zaručují trvale hospodárný a spolehlivý provoz. Jejich vysoká a prověřená kvalita se vyplácí stejně jako nízké nároky na údržbu.

Eurocomp-pístové kompresory

Větší spotřeba vzduchu v řemeslnictví, živnosti a průmyslu pokrývají stacionární KAESER pístové kompresory konstrukční řady „Eurocomp“. Ležící, stojící nebo samostatně postavený zásobník tlakového vzduchu se přizpůsobí prostorovým parametrům.

Hospodárný KAESER jakostní blok kompresoru „Made in Germany“, účinný hliníkový dochlazovač, bezúdržbové přímé spojení: na KAESER-„Eurocomp“ pístové kompresory je „dlouhodobé spolehnutí“.

Pístové kompresory AIRBOX / AIRBOX CENTER

Novou řadou kompresorů AIRBOX a AIRBOX CENTER představuje KAESER poprvé pístové kompresory s elektronickou regulací SIGMA CONTROL basic.

Kompresorová zařízení AIRBOX a AIRBOX CENTER se dodávají jako kompletní stanice se vzdušníkem, sušičkou a variantním vybavením filtry připravené pro připojení se spínací skříní.

Energeticky úspornou výrobu stlačeného vzduchu zaručují motory IE2 s vysokým stupněm účinnosti.

Průmyslové pístové kompresory

KAESER-Průmyslové pístové kompresory jsou spolehlivé, robustní, nenáročné na údržbu, mají dlohou životnost a jsou flexibilní.

Zhotovené s Know-how získaném za více než 80 let zkušeností s precizní výrobou strojů zaručují KAESER jakostní kompresory „Made in Germany” vysoká dodávaná množství a nejlepší hospodárnost.

Dotlačovací kompresory

Pro cílené stlačení tlakového vzduchu z hlavních sítí zásobovaných šroubovými kompresory až na 45 bar(p), nabízí KAESER KOMPRESSOREN přesně odstupňovaný program Vysoce výkonné pístové dotlačovací kompresory. Jsou perfektně přizpůsobeny na KAESER šroubové kompresory a SIGMA PET AIR stanice.

 
KAESER home Sitemap
Více informací
Informační materiál
Sada nástrojů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com