Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  Kompresory
  Rotační šroubové kompresory
  Suchoběžné šroubové kompresory
  Pístové kompresory
  Úprava stlačeného vzduchu
  Ovládání
  Šroubová zařízení pro výrobu vakua
Dmychadla
    Rotační dmychadla řady COMPACT do 132 kW
    Velkorotační dmychadla do 250 kW
    Rotační dmychadla - jednotlivé bloky
  Šroubová dmychadla do 110 kW
  Mobilní kompresory
  Nářadí a příslušenství
  Originální součástky KAESER
  SIGMA PET AIR
  SIGMA AIR UTILITY
  Užívané kompresory
  Industry 4.0
 
  

Dmychadlo EBS nově definovaná efektivita

 

Za vaše peníze více dmychadel


Šroubová dmychadla KAESER spotřebují ve srovnání s běžnými dmychadly s rotujícími písty přibližně o 35 procent méně energie. Také proti dosud známým šroubovým dmychadlům ušetří hodně nákladů na energii. Kombinace bloku dmychadla s efektivním SIGMA PROFILEM, konstrukčními díly optimalizovanými z hlediska proudění, efektivním přenosem síly a hnacími komponenty s vysokým stupněm účinnosti dosahuje vysokého využití výkonu, který KAESER garantuje podle malých tolerancí z ISO 1217.

Vzduch na stisknutí knoflíku

Po připojení na elektrickou a vzduchovou síť jsou šroubová dmychadla KAESER okamžitě připravená k provozu. Naplnit olej, napnout hnací řemen, seřídit motor, obstarat přiměřený měnič frekvence, naprogramovat a propojit podle EMV, nakreslit schémata zapojení, nechat zkontrolovat podle CE a EMV... – to bylo včera. Kompletní, certifikované stroje od dodavatelů systémů objektivně ušetří peníze a čas a zaručují spolehlivý provoz po mnoho let.

Blok dmychadla se SIGMA PROFILEM

Široký regulační rozsah a současně téměř konstantní specifický výkon tak vysoce efektivní blok dmychadla charakterizuje. Díky SIGMA PROFILU dociluje velmi vysoký stupeň dodávání při nejnižším možném příkonu.
Rozsáhlá senzorika

Rozsáhlá výbava se senzory a spínači pro hlídání tlaků, teplot, počtu otáček, stavu hladiny oleje a filtrů zajišťuje spolehlivý provoz dmychadel a dovoluje dálkovou kontrolu a vizualizaci provozních stavů.
START CONTROL (STC)

Provedení s integrovaným startérem Y-Δ a provozem při konstantním počtu otáček je vybavené vysoce kvalitní ochrannou technikou, nadproudovým vypínačem a kontrolou točivého pole. SIGMA CONTROL 2 a spolehlivá technika nouzového vypnutí zařízení doplňují.
SIGMA FREQUENCY CONTROL (SFC)

Měnič frekvence SFC umožňuje řízením počtu otáček dmychadla variabilní úpravu dodávaného množství pro potřebu procesu. Standardně je všechno programované a parametrizované pro okamžité uvedení do provozu.
 
KAESER home Sitemap
Více informací
Blok dmychadla se SIGMA PROFILEM
Brožura:
CBS, DBS, EBS, FBS, HBS series

Prolétnutí moderními šroubovými dmychadlovými stanicemi

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com