Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra

  kontaktní osoba
  volná pracovní místa

Vítáme Vás ve firmě KAESER KOMPRESSOREN s.r.o.

Ústředním bodem naší podnikatelské filozofie je člověk
Naším cílem je úspěch, realizovaný každým jednotlivým spolupracovníkem. Angažovaní a kvalifikovaní zaměstnanci naleznou v naší organizaci nejen jistotu zaměstnání, ale i vynikající perspektivy pro svůj další rozvoj.

Požadujeme od Vás výkonnost a poskytujeme Vám podporu.

Získali jste již po ukončení Vašeho učení nebo vzdělávání či studiu první praktické zkušenosti nebo hledáte nové výzvy, nové úkoly, které Vám umožní další odborný růst?

Co od Vás očekáváme:
Odpovídající odborné zkušenosti a vědomosti, cílevědomost a flexibilitu, pohotovost, ochotu, plnění svěřených úkolů, předkládání konkrétních praktických řešení, iniciativní přebírání úkolů. Jste schopni těmto požadavkům vyhovět?

V tom případě jste u nás vítáni!
Od samého nástupu do firmy KAESER KOMPRESSOREN budete schopni převzít zodpovědnost za svěřenou činnost a zároveň Vám bude poskytnuta optimální podpora.

Naší zásadou je:
Vy u nás uplatníte Vaše zkušenosti a my Vám poskytneme naši neomezenou podporu. S Vaší pomocí se dostaneme na vrchol a my zajistíme Vaši budoucnost.

Měli jste již možnost přesvědčit se na předcházejících stránkách o mnohostrannosti našeho podnikání?
Jestliže ano, pak nám zašlete podklady k Vaší žádosti. S případnými dotazy se prosím obracejte na naši kontaktní osobu.

s_jobs

KAESER home Sitemap
Více informací
Žádost o brožuru
Sada nástrojů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com