Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra

  kontaktní osoba
volná pracovní místa

Kariéra

V současné době nabízíme následující pozice.

Pracovní místo:

Pozice

Pracovní oblast

Pracoviště

Obchodní zástupce - specialista na dmychadla a vakuum

Aplikační inženýr

Kompresory pro průmyslové aplikace

Tlakovzdušné aplikace

Čechy

Praha

Požadovaná odbornost

Technická oblast

VŠ, SŠ technického zaměření
Znalost produktů, oboru a trhu s dmychadly a vývěvami výhodou
Znalost angličtiny slovem i písmem
Znalost práce s MS-Office, Outlook
Řidičský průkaz sk. B
Ochota a chuť cestovat a prodávat technické zboží a systémy
Osoba otevřená, komunikativní, týmová; hledající nové výzvy a osobní uplatnění

VŠ, Střední odborná škola technického směru
Znalost CAD a 3D-CAD (Solid Edge ST3 výhodou)
Praktické zkušenosti v oboru technického kreslení, projektování
Znalost práce s MS-Office
Vyhláška 50

Tipy pro uchazeče o místo

Naší snahou je Vaši žádost zpracovat co možná nejrychleji a nejefektivněji. Toho můžeme snáze dosáhnout, když Vaši žádost zašlete na adresu, kterou naleznete v rubrice "Kontaktní osoby".

Vaše žádost by měla obsahovat následující podklady:

  • popis místa, o které se ucházíte

  • kompletní životopis (vzdělání, praxe, zaměstnání)

  • kopie všech příslušných dokumentů (u absolventů škol či kurzů opis diplomu)

  • dosavadní praxe

  • pracovní posudky, praxe aj.

KAESER home Sitemap
Více informací
Informační materiál
Sada nástrojů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com