Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra

  kontaktní osoba
volná pracovní místa

Kariéra

V současné době nabízíme následující pozice.

Pracovní místo:

Pozice

Pracovní oblast

Pracoviště

Obchodní zástupce

Aplikační inženýr

Servisní technik

Kompresory pro průmyslové aplikace

Tlakovzdušné aplikace

 Veškerá zařízení

Čechy

Praha

Severní Čechy
Severní Morava

Požadovaná odbornost

Technická oblast

VŠ, SŠ technického zaměření
Znalost angličtiny slovem i písmem
Znalost práce s MS-Office
Řidičský průkaz sk. B
Osoba otevřená, komunikativní, týmová; hledající nové výzvy a osobní uplatnění

VŠ, Střední odborná škola technického směru
Znalost CAD a 3D-CAD (Solid Edge ST3 výhodou)
Praktické zkušenosti v oboru technického kreslení, projektování
Vyhláška 50

SOU, SŠ technického zaměření
Min. 2letá praxe v oblasti servisování technologií, zařízení na stlačený vzduch apod.
Znalost angličtiny (základní až střední)
Dobré komunikační schopnosti a zkušenosti se zákazníky
Samostatnost v regionu severní Čechy nebo severní Morava
Vyhláška 50
Trestní bezúhonnost
Dobré platové ohodnocení

Tipy pro uchazeče o místo

Naší snahou je Vaši žádost zpracovat co možná nejrychleji a nejefektivněji. Toho můžeme snáze dosáhnout, když Vaši žádost zašlete na adresu, kterou naleznete v rubrice "Kontaktní osoby".

Vaše žádost by měla obsahovat následující podklady:

  • popis místa, o které se ucházíte

  • kompletní životopis (vzdělání, praxe, zaměstnání)

  • kopie všech příslušných dokumentů (u absolventů škol či kurzů opis diplomu)

  • dosavadní praxe

  • pracovní posudky, praxe aj.

KAESER home Sitemap
Více informací
Informační materiál
Sada nástrojů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com