Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  KAESER veletrhy
  Product news
  KAESER Report
  Reach
Tisk
    tiskové informace
    tiskové fotografie
    kontakt
 
  

Výroba budoucnosti

 

pressinfo

Až budou hotové, budou na více než 20 000 metrech čtverečních vznikat nové kompresory. V pondělí, 26.05.2014, padl startovní výstřel pro dvě nové inovativní továrny u Kaeser Kompressoren.

Kaeser Kompressoren - specialista na stlačený vzduch z Coburgu - vykazuje již léta nepřetržitý a zdravý růst. To se projevuje také ve zvýšené poptávce na výrobní kapacitu.

V obou nových výrobních halách vznikne inteligentní továrna, která se vyznačuje trvale stoupající produktivitou a flexibilitou. Zde se budou vyrábět zejména šroubové kompresory podle nejnovějšího stavu techniky, které se počítají do základní kompetence podniku.

„Touto investicí jsme pro další růst v budoucnosti dobře vybaveni. Touto výrobou budoucnosti se výroba kompresorů spojuje s interní a externí logistikou a organizací prodeje směrem do průmyslu 4.0. Cílem je vyrábět nové a inovativní výrobky v nejvyšší kvalitě, optimální produktivitě a s nejkratšími dodacími lhůtami.  Přirozeně chceme touto inovační továrnou dále zůstat věrní sídlu Coburg" řekl Thomas Kaeser, předseda představenstva podniku.

Výrobní haly vznikají paralelně se státní silnicí po celé délce od starého k novému kruhovému objezdu. Uprostřed se navzájem spojí s budovou logistiky. Další most, který se staví v zadní části, se postará o to, aby se v budoucnu vyráběné kompresory plně automaticky transportovaly do nejmodernějšího distribučního centra.

Dokončení budovy je plánované na červen 2016. Kompresory jsou potřeba ve všech oborech průmyslové výroby jako např. strojírenství, automobilovém průmyslu, farmaceutickém průmyslu, chemii, dřevařském a nábytkářském průmyslu, hornictví, stavebnictví, stejně jako rybářství, čističkách odpadních vod a pro dopravu práškového zboží. Stlačený vzduch se také používá v nemocnicích a u zubních lékařů.

SpatenstichZahajovací výkop pro dvě nové inovativní továrny u Kaeser Kompressoren (zleva na obrázku): Bernhard Brand (vedení výrobního centra šroubových rotorů), Dr. Birgit Weber (druhá starostka Coburgu), Thomas Kaeser, Tina-Maria Vlantoussi-Kaeser, Primátor Norbert Tessmer, Dirk Eichhorn-Mödel (stavebnictví firmy Kaeser), Friedrich Herdan (Prezident průmyslové a obchodní komory pro Coburg).

 
KAESER home Sitemap
Více informací
Informační materiál
Sada nástrojů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com