Produkty a řešení Služby Služby přes internet Brožury Reference O nás Kontakty Rádce Zprávy KAESER Kariéra
 
  Managementu kvality a životního prostředí
  Firemní Profil
Rozvojové záměry společnosti
  Kronika
  Sídla
  Informace o vydavateli
  Certifikáty
 
  

Rozvojové záměry společnosti

 

Hlavní rozvojové projekty firmy jsou i nadále zaměřeny na zajištění tlakového vzduchu dodavatelskou firmou a garantování 24 hod servisu pro všechny partnery s vícesměnným provozem.

Společnost KAESER díky své orientaci na finálního uživatele zařízení a vzhledem k používání HiTech technologií nabízí jako jediná na českém trhu tzv. systém Sigma Air Utility, což je systém dodávek tlakového vzduchu na klíč, formou prodeje energie. Do roku 2013 má společnost KAESER takto zajištěny dodávky u 8 společností s celkovým výkonem od 13.000.000 m do 105.000.000 m3/rok, přičemž časový horizont této spolupráce u současných partnerů je 3 - 15 let. 
V tomto systému dodávek tlakového vzduchu vidí společnost trend vývoje pro následující roky a proto do něj budou i v budoucnu směřovat hlavní investice společnosti KAESER tak, aby přístup ke zdrojům energie byl v co největší míře dostupný všem podnikům v různých oblastech průmyslu.

S rozvojem systému Sigma Air Utility je dále zdokonalováno technické řešení bezobslužného provozu zařízení a to jednak prodloužením životnosti běžně opotřebitelných dílů tak, aby interval nutné odstávky zařízení na servisu byl prodloužen na 6.000 provozních hodin, avšak minimálně 1x ročně a současně zlepšení vlastního řízení provozu kompresoru a následné komunikace se servisním oddělením společnosti. Za tímto účelem je používán originální systém Sigma Air Manager, který v sobě integruje moderní průmyslový počítač a Internet technologie. Tento systém je v současné době používán řadou partnerů v České republice, kterým umožňuje efektivní plánování, sledování a řízení provozu s přímou komunikací se servisním centrem naší společnosti.

 
KAESER home Sitemap
Více informací
Informační materiál
Sada nástrojů

ico_contactNapište nám

Logo-fewer-CO2-emissions

back top
Vysvětlení ochrany dat, KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., info.czech@kaeser.com